778699-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Tolkförmedlingstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTolkförmedlingstjänster
BeskrivningUpphandling avser Tolkförmedlingstjänster för successiva beställningar och leveranser under avtalsperioden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100389:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79530000 Översättartjänster