Denna upphandling avser en befintlig tjänst för ett elevadministrativt systemstöd för Gnesta Kommun
och Nykvarns kommun.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31711310 System för närvaroregistrering, 48190000 Programvara för undervisning, 48610000 Databassystem, 72253200 Stödtjänster för system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen