2. Förfarande
Förfarande
Titel: Finansiella leasingtjänster 2025-2028
Beskrivning: Trollhättans Stad samt flera bolag önskar upphandla ett nytt ramavtal avseende Finansiella leasingtjänster i samband med fordonsinköp.
Intern identifierare: KS 2024/00283
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000