778784-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Fordonservice av fordon tillhörande ambulansvård och sjuktransportbilarna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonservice av fordon tillhörande ambulansvård och sjuktransportbilarna
Beskrivning: Upphandling avser Fordonservice av fordon tillhörande ambulansvård och sjuktransportbilarna till Region Halland
Intern identifierare: RS241052
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50112100 Reparation av bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000