See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i upphandlingen av Avfallskärl för Arvika, Eda, Forshaga, Grums, Hagfors, Hammarö, Kil, Kristinehamn, Munkfors, Sunne och Torsby kommuner (totalt 12 upphandlande myndigheter).
Intern identifierare: Dnr 2025-137
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 1756928-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1 Avfallskärl tvåfack (med mitthängda lock)
Intern identifierare: 1812431-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2 Avfallskärl tvåfack (med sidohängda lock)
Intern identifierare: 1812432-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3 Avfallskärl fyrfack/tvåfack med insatsbehållare
Intern identifierare: 1825254-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Del 4 Avfallskärl enfack inkl tillbehör
Intern identifierare: 1825255-4