778919-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Plåtförvaring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlåtförvaring
BeskrivningFörsvarsmakten har behov av standardsortiment inom plåtskåp till myndigheterna Försvarsmakten och FMV: Myndigheterna har en rikstäckande och bred verksamhet i landet och därmed behov av rikstäckande distribution av varor inom plåtförvaring.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121884:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39122100 Skåp, 44421720 Förvaringsskåp