2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diverse elektriska artiklar
Beskrivning: Diverse elektriska artiklar
Intern identifierare: KOM-404932
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31681400 Elkomponenter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Diverse elektriska artiklar