2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult; byggkonstruktör
Beskrivning: Konsult byggkonstruktör
Intern identifierare: KS 2024/3619 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000