See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bilvårdsmaterial till ambulansfordon, sjukresefordon samt beredskapsbilar
Beskrivning: Upphandlingen avser Bilvårdsmaterial till ambulansfordon, sjukresefordon samt beredskapsbilar till Region Halland
Intern identifierare: RS241265
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831500 Bilrengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 09220000 Vaselin, vaxer och specialdestillat, 09221000 Vaselin och vaxer, 24000000 Kemiska produkter, 24961000 Kylarvätskor, 39224320 Tvättsvampar, 39525810 Putsdukar, 39800000 Rengörings- och polermedel, 39810000 Doftprodukter och vaxer, 39812000 Polermedel och krämer, 39812300 Vax för polering, 39830000 Rengöringsmedel, 39831000 Tvättmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000