779135-2023 - PlaneringSverige-Kristianstad: IT-tjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Extern remiss- IT-stöd för produktionsstyrning
Referensnummer: KI230206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern remiss gällande underlag för upphandling av IT-stöd för produktionsplanering och produktionsstyrning inom vården.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72250000 System- och stödtjänster, 72253200 Stödtjänster för system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss. Förfrågan om inkommande av synpunkter gällande upphandling av IT-stöd för Produktionsstyrning.