779176-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning – Varvsöversyn Arkö 833
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVarvsöversyn Arkö 833
BeskrivningRenovering av huvudmotorer samt årligt underhåll för Arkö 833.
Intern identifierare25-06495
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000