2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inventering och mindre åtgärder av brandcellsgränser
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna avtal med en leverantör för inventering av allmänna brandcellsgränser inkl. mindre åtgärder av brister samt upprättande av underlag och kostnadsbedömning för prioritering av åtgärder av ej åtgärdade anmärkningar i stadsfastighetsförvaltningens fastigheter förtecknade i objektlista. Inga volymer garanteras.
Intern identifierare: SFF-2025-00289
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000