779418-2025 - Planering
Sverige – Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi – RFI (Request for information) Ramavtal elenergi
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI (Request for information) Ramavtal elenergi
BeskrivningKriminalvården bjuder in leverantörer att ge synpunkter inför kommande upphandling av ramavtal för elenergi.
Intern identifierare2025-32794
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09300000 Elektricitet, värme, sol- och kärnenergi
Ytterligare klassificering (cpv): 09310000 Elektricitet