779536-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av bilar – Verkstadstjänster Personbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVerkstadstjänster Personbil
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal Verkstadstjänster för personbilar. Ramavtalet omfattar service- och reparationstjänster av fordon, person- och servicebilar.
Intern identifierareUH 2024-000547
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112000 Reparation och underhåll av bilar
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000