77956-2026 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Fastighetssystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Fastighetssystem
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48517000 IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001