See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon
Beskrivning: Totalt 3 st fordon i fordonsgrupperna Ba och Fb. Leverans ska ske senast 2025-12-15.
Intern identifierare: 25/2899
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: x
Intern identifierare: 1798479-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Intern identifierare: 1798480-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1798481-2