2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugning 2023
Beskrivning: Upphandlingen avser tömning av enskilda avloppsanläggningar såsom slamavskiljare, BDT-brunnar, slutna tankar, små reningsverk, förorenat slam, båtlatrin och dagvattenbrunnar.
Föregående meddelande: 651941-2022
Intern identifierare: TN/2022-0753
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000