2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice
Beskrivning: Upphandling av löpande funktionsservice av hissar samt avhjälpande underhåll och reparationer.
Intern identifierare: 25/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50740000 Reparation och underhåll av hissar, 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000