779687-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för fastighetsförvaltning – Fastighetssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetssystem
BeskrivningAB Ängelholmslokaler går ut i en upphandling avseende nytt fastighetssystem.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48421000 Programvara för fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107858:Lot:1