See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snö och halkbekämpning Halmstad Hylte Laholm
Beskrivning: Upphandlingen avser Snö och halkbekämpning Halmstad Hylte Laholm till Region Halland.
Intern identifierare: RS240904
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45233141 Väghållning, 90630000 Isröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000