77972-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Underhåll Svets och smide
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll Svets och smide
BeskrivningVäxjö Energi AB inbjuder härmed att lämna anbud på underhållsarbeten och mekaniska arbeten. Uppdraget avser främst svets- och smidesarbeten på Sandviksverket.
Intern identifierare23/91
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000