2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konditorivaror och färskt bröd
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in er att delta i upphandling avseende Konditorivaror och färskt bröd.
Intern identifierare: KS/2025:137
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000