2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gradiner och solskydd
Beskrivning: Upphandling av Gardiner och Solskydd
Intern identifierare: RS 2024/1980
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial, 19200000 Textilier och tillhörande varor, 19244000 Gardintyger, 39500000 Textilvaror, 39510000 Hushållstextilier, 39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner, 39515100 Gardiner, 39515300 Gardinkappor, 39515400 Rullgardiner, 39520000 Konfektionssydda textilier, 44115900 Solskydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Upphandling av gardiner och solskydd
Huvudklassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor, 19244000 Gardintyger, 39500000 Textilvaror, 39510000 Hushållstextilier, 39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner, 39515100 Gardiner, 39515300 Gardinkappor, 39515400 Rullgardiner, 39520000 Konfektionssydda textilier, 44115900 Solskydd
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor
Beskrivning: Gardiner och solskydd