2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalhyresavtal för verksamhet inom Social välfärd Lidköping
Beskrivning: Lidköpings kommun upphandlar lokalhyresavtal för verksamhet inom Social välfärd.
Intern identifierare: 2024-101
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70210000 Uthyrning eller leasing av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000