780178-2025 - Resultat
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Metodstöd Processorienterat arbetssätt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMetodstöd Processorienterat arbetssätt
BeskrivningUpphandlingen omfattar: • Ett sammanhållande metodstöd och projektledare under ett genomförande om uppskattningsvis 4 år. • Utbildning i processorientering och processorienterat arbetssätt för olika grupper av medarbetare och chefer, inklusive för- och efterarbete. • Stöd i eventuell upphandling och implementering av systemstöd.
Intern identifierare2 STO-2025/762
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000