See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eldriven Lastbil
Beskrivning: Upphandlingen avser Eldriven Lastbil till Region Halland.
Intern identifierare: RS240272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000