Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
Ytterligare klassificering (cpv): 39155100 Biblioteksutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -