780382-2023 - ResultatSverige-Norrköping: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Besiktning- och reparation av kylutrustning
Referensnummer: KS 2023/0575
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud gällande ramavtal för besiktning och reparation av kylutrustning.
Ramavtal kommer att tecknas med en (1) leverantör.
Anbud ska lämnas i enlighet med upphandlingsdokumentet
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Art: Ramavtal
Omfattning: Besiktning och reparation av kylutrustning
Mängd: Ramavtal tecknas med en (1) leverantör