78040-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Genomförbarhetsstudie, rådgivning och analys – Konsult; naturvärdesinventeringar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult; naturvärdesinventeringar
BeskrivningKonsulttjänst.
Intern identifierareKS 2023/10896 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71241000 Genomförbarhetsstudie, rådgivning och analys
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000