780743-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Bärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling
BeskrivningBärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling, Övertorneå kommun
Intern identifierareKOM-416968
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBärighet, Väg 857 Svanstein-Ohtanajärvi, Bygghandling