See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lundenskolan - Lokalanpassning
Beskrivning: Om- och tillbyggnad, rivning och nybyggnation på Lundenskolan i åtta olika huvuddelar.
Intern identifierare: SFF-2024-00643
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000