2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aptamer-based proteomic analyses
Beskrivning: Seller undertakes to perform SomaScan 11k v5.0 Assays of human serum samples.
Intern identifierare: V 2024/2320
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 85111810 Blodanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000