781036-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Betongvaror – NDS V-340 Tungavstängning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNDS V-340 Tungavstängning
BeskrivningUppdraget omfattar leverans av tungavstängning med tillbehör. Beställaren garanterar ingen volym.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 34928220 Stängselmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNDS V-340 Tungavstängning