2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betongpontoner och vågbrytare
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: DSN 2024/8372 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 45244000 Marina anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000