781379-2025 - Resultat
Sverige – Golvbeläggning – Upphandling av golvbeläggningsarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av golvbeläggningsarbeten
BeskrivningUpphandling av golvbeläggningsarbeten
Intern identifierare25/8
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45432130 Golvbeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000