2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftavtal för Drift och underhåll badvattenrening
Beskrivning: Upphandling av Driftavtal för Drift och underhåll badvattenrening
Intern identifierare: FSK 2024/541
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65120000 Drift av vattenreningsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Driftavtal för Drift och underhåll badvattenrening
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier, 42912330 Vattenreningsutrustning, 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner, 65120000 Drift av vattenreningsanläggning