781486-2024 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Kemikalier - Ammoniumsulfat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKemikalier - Ammoniumsulfat
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av ammoniumsulfat inklusive lossning till Beställarens anläggning Västhamnsverk i Helsingborg.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104709:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24413300 Ammoniumsulfat