2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lättvårdsambulans
Beskrivning: Avser upphandling av Lättvårdsambulans till Region Halland.
Intern identifierare: RS240273
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000