78160-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Produktionsservice Konserter/Event (Hospitality Management) Liseberg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProduktionsservice Konserter/Event (Hospitality Management) Liseberg
BeskrivningHospitality management i samband med konserter på Lisebergs livescener.
Intern identifierare25-0408
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000