See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning av labrationsbänkar för hydraulikutbildningar
Beskrivning: Anskaffning av labrationsbänkar för hydraulikutbildningar
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42600000 Verktygsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:86:Lot:1