781734-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Invalidfordon och rullstolar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Manuell komfortrullstol modulär tilläggsupph
Referensnummer: RS 2022-04226
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193100 Invalidfordon och rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
Bakhjulsdriven manuell komfortrullstol med speciella positionerande egenskaper
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen