See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisorstjänst
Beskrivning: Degerfors och Filipstads kommun välkomnar till anbudsgivning avseende ramavtal för konsulttjänster inom revisionsområdet.
Intern identifierare: 24-1010-1010-1040-226
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av att genomföra lagstadgad revision, bistå med sakkunnigt biträde och att genomföra diverse verksamhetsgranskningar.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1: Degerfors kommun
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2: Filipstads kommun