2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redovisningsekonom
Beskrivning: Senior ekonomikonsult ca 32 timmar per vecka i SKH:s lokaler i Stockholm. Konsulten förväntas arbeta fysiskt på plats. Se upphandlingsdokument för detaljer
Intern identifierare: SKH 2024/835/2.4.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Se upphandlingsdokument