2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen av tryckeritjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115913:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 79521000 Kopieringstjänster, 79823000 Tryckning och leverans, 79820000 Trycktjänster