2. Förfarande
Förfarande
Titel: Applikationspaketerare
Beskrivning: Försäkringskassan efterfrågar två stycken junior konsulter för uppdraget inom i huvudsak MSI paketering av alla typer av applikationer som certifieras inom Försäkringskassan och samverkande myndigheter. Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: FK IT Konsultavtal ITP 2024 38695, FK IT Konsultavtal ITP 2024
Intern identifierare: FK 2024/022003
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Applikationspaketerare