782109-2025 - Resultat
Sverige – Cyklar – 1 Cyklar, utrustning samt reparation och service
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel1 Cyklar, utrustning samt reparation och service
BeskrivningUpphandling av ramavtal för nyanskaffning av standardcyklar, elcyklar, ellådcyklar med montering och leverans samt reparation och service.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105103:Lot:1