See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Marknadsanalys
Beskrivning: Syftet med uppdraget är att få ett gediget beslutsunderlag för respektive stadsdelscentrum i Örebrobostäders och Västerportens bestånd, för utveckling av respektive stadsdelscentrum, med fokus på handel, service och konsumentbeteende.
Föregående meddelande: 246954-2025
Intern identifierare: 25/75
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1743367-0
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: marknadasanalys
Intern identifierare: 1743368-1