See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Barmarksunderhåll
Beskrivning: Upphandlingen omfattar barmarksrenhållning av körbanor, gång- och cykelvägar, torg samt övriga hårdgjorda ytor, parkeringar med mera.
Intern identifierare: KS 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000