782513-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Managementtjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Facility Managementtjänster
Referensnummer: TV-2023-04357
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79420000 Managementtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avses leda till ett ramavtal med en leverantör för konsulttjänster inom Facility Management.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79992000 Receptionstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen