782739-2023 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Krondalsvägen etapp 3
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Krondalsvägen etapp 3
BeskrivningKrondalsvägen etapp 3
Intern identifierareKLF 2023/1534
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDen här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Multidisciplinära uppdrag (Generalkonsultuppdrag). Uppdraget omfattar Krondalsvägen etapp 3
Intern identifierareAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Krondalsvägen etapp 3